Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

Łap klocki LEGO

Ostatnimi czasy niejaki generał Zod zaczął się panoszyć w okolicach pudełek z klockami LEGO. Jak znam schemat działania czarnych charakterów, to i ten zły minifigurek będzie próbował przejąc władzę w Worldtoys.pl albo Bricktoys.pl.

By przejrzeć jego zamiary, dzielna Lois wślizgnęła się na pokład statku generała Zoda. Jednak wejście nie zapewnia również automatycznego wyjścia.

Lois została pojmana i osadzona w specjalnej klatce ze szkła. Bogowie raczą wiedzieć co taki Zod może zrobić z ładną i atrakcyjną minifigurką z klocków LEGO. Trzeba by się zapytać Thora lub Lokiego - oni powinni być zorientowani.

Lecz niestety to nie to universum. Tutaj musimy opierać się na działaniach podrasowanych śmiertelników. Najlepszym wyborem w tej sytuacji będzie Superman, który ma osobiste motywy, by przyjść uwięzionej Lois w sukurs.

Kiedy generał Zod będzie zajęty celowaniem ze swojego super działa w pobliską półkę z klockami LEGO, dzielny Superman wleci przez uchylne okienko, zdemoluje nieco kokpit i dobierze się do uradowanej jego widokiem Lois.
Nie to, żeby coś. Chodzi o zwyczajne popsucie klatki i uniesienie wyswobodzonej niewiasty w mocarnych ramionach.

Zresztą wszystkie przygody Supermana kończą się dobrze. No, może prócz ostatniej, ale tej jednej nie będziemy przerabiać bawiąc się klockami LEGO.

Zatem w te pędy ruszajmy do sklepów kupić zestaw Ucieczka z zestawu LEGO Super Heroes. Najlepiej w Bricktoys.pl albo Worldtoys.pl.

Numery seryjne: 

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższy tekst to ma na celu jedynie ochronę naszej strony przed botami. Przepraszamy za utrudnienia.
4 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif