Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

LEGO Super Heroes - Bitwa nad Gotham City, czyli Helikopter w ogniu

Świat postaci z DC Universe jest pełen wartkiej akcji, zmagań dobra ze złem i oczywiście wspaniałych gadgetów i pojazdów, którymi poruszają się nasi bohaterowie (zwłaszcza Ci, którzy swe umiejętności opierają na sprzęcie a nie supermocach). W wersji LEGO, świat ten ozywa podwójnie, pozwalając nie tylko na jego obserwację, lecz również na dotyk i samodzielne rozegranie sytuacji znanych z filmów i komiksów.

Zestaw klocków LEGO, z serii Super Heroes, o wdzięcznej nazwie "Batwing - bitwa nad Gotham City", pozwala nam na udanie się w przestworza i bez względu na to, czy kibicować będziemy "Czarnemu Rycerzowi", czy też jego odwiecznemu wrogowi - Jokerowi zapewni nam mnóstwo wrażeń.

W tym zestawie Super Heroes, znajdziemy model Helikoptera Jokera, do samodzielnego złożenia, oczywiście w gustownym zielonym kolorze i z pełną obsadą - Jokera z jego pomocnikiem, oraz lecący z misją obrony miasta przed zagrożeniem Batwing z jak zwykle samotnym Batmanem na pokładzie.

Kto tym razem zwycięży - to już zależy od Was, ale jeśli chcecie naprawdę się dowiedzieć jak zakończy się ten powietrzny pojedynek, kupcie go w sklepie Bricktoys.

Numery seryjne: 

Komentarze

 #

Po pierwsze - nie "Marvell" tylko "Marvel", przez jedno "l".
Po drugie: Batman i Joker nie są postaciami z komiksowego uniwersum Marvela tylko z universum DC Comics - ich największego konkurenta. ;)
Pozdrawiam!

 
 #

Dzięki, jak dobrze mieć korektora ;-)

 

Strony

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższy tekst to ma na celu jedynie ochronę naszej strony przed botami. Przepraszamy za utrudnienia.
6 + 5 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif