Czas oderwać się nieco od rzeczywistości. Ostatnio głównie składaliśmy klocki LEGO w miasteczku Heartlake w towarzystwie pięknych minifigurek z klocków LEGO.
Teraz nadszedł czas wzbić się w przestworza i nawiązać bliższy kontakt z przedstawicielem rodziny pterodaktyli.
Jeden z nich uwił sobie gniazdo na wieży z klocków LEGO. Do tej pory budynek służył zwiadowcom do przepatrywania terenu, ale od kiedy została obsadzona przez wielkiego, latającego dinozaura z klocków LEGO, jest praktycznie wyłączona z użytkowania.
Trzeba zatem pomóc zwiadowcom odzyskać miejsce pracy. Do dyspozycji mamy sieci i sidła z klocków LEGO - takie bezpieczne, by zwierzakowi nic się nie stało.
W czasie oczekiwania na powrót pteranodona z polowania, możemy umilić sobie czas na skuterze wodnym lub wypróbować zestaw broni z klocków LEGO.
Coś czuję, że rozpoczyna się właśnie wspaniała przygoda z prehistorycznymi stworami w świecie klocków LEGO.
Widziałem kilka w sklepie Bricktoys.pl oraz Worldtoys.pl
Dodaj komentarz