Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

Hoth

Oficjalne modyfikacje gry - LEGO Battle of Hoth

Wszystkie znane mi gry LEGO posiadają jedną wspaniała cechę - ich twórcy sami sugerują modyfikację zasad oraz proponują zestaw dodatkowych opcji, zazwyczaj znakomicie urozmaicających rozgrywkę. Nie inaczej jest w wypadku gry LEGO Battle of Hoth. Poniżej pozwolę sobie przedstawić oficjalnie proponowane modyfikacje, z krótkim komentarzem (kursywą), jak wypadają w praktyce oraz ew. sugestiami ich rozszerzeń.
 

Plansza w LEGO Battle of Hoth

Gra planszowa, jak sama nazwa wskazuje nie może się obejść bez planszy - a ta w wypadku gry LEGO Battle of Hoth jest zbudowana z klocków LEGO. Implikacje tego sposobu tworzenia planszy są łatwe do przewidzenia - można ją nie tylko złożyć do małych wymiarów, lecz również w prosty sposób zmodyfikować. W instrukcji poza planszą podstawową, otrzymujemy dodatkowo dwie plansze alternatywne, a ponieważ nie ma problemu z ich rozwijaniem, na dobrą sprawę tylko ilość klocków i nasza fantazja ogranicza pole bitwy na jakiej będziemy rozgrywać nasze potyczki.

Jednostki bojowe w grze LEGO Battle of Hoth

Jak już było wspomniane we wcześniejszym rozdziale, jedną z cech charakterystycznych gry planszowej LEGO "Battle of Hoth", są zróżnicowane pod kątem ataku (i wytrzymałości na ataki) jednostki bojowe.
 
W podstawowej wersji mamy do czynienia z trzema typami jednostek:
 

LEGO Bitwa o Hoth

Rok 2012 zapisze się w annałach LEGO oraz Star Wars jako pamiętny ze względu nie tylko na bardzo udane zestawy z serii, lecz również za sprawą doskonałej gry planszowej LEGO - Battle of Hoth.
 

Duży może więcej

Rozmiar ma znaczenie, a jeżeli ktoś twierdzi inaczej, to znaczy, że nigdy nie miał w ręku potężnego Super Star Destroyer zrobionego oczywiście z klocków LEGO.

Prywatny, flagowy okręt lorda Dartha Vadera, służący mu jako centrum dowodzenia w bitwie o Hoth oraz w bitwie o Endor. Jeden z największych okrętów wojennych w bardzo odległej galaktyce teraz może stanowić osobisty okręt każdego miłośnika klocków LEGO.

Strony

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif