Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

Chima nowy zestaw

Poniedziałek, więc zaczniemy z wykopem. Największy jak na razie zestaw klocków LEGO z serii Chima. Czad!

Królestwo CHIMA - niegdyś nieskażony, naturalny raj - stało się polem bitwy między ośmioma zwierzęcymi plemionami. Najlepsi przyjaciele stali się wrogami. Plemiona rozpoczęły wyniszczającą walkę o naturalny surowiec planety zwany CHI. Jest to potężny żywioł, który może być zarówno źródłem życia, jak i zniszczeznia. Tylko nieliczni, potężni bohaterowie krainy CHIMA rozumieją prawdziwą naturę CHI i wiedzą, że jego niewłaściwe wykorzystanie grozi całkowitym upadkiem świata. Dzieje tychże bohaterów, a taże losy walki o dobro planety poznacie teraz jako Legendy Chima. Wystarczy rozpakowywać kolejne zestawy klocków LEGO i cieszyć oczy oraz umysł niekończącą się opowieścią.

Przygoda rozpoczyna się na bagnach. Leonidas i Longtooth - dwóch nieustraszonych śmiałków usiłuje właśnie uniknąć zdybania przez rozsierdzonych wojowników klanu Krokodyla. Nerwowość wywołała u nich drobna kradzież dokonana przez wspomnianych wcześniej chojraków. Wściekły Cragger - kapitan ogromnego okrętu bagiennego - nie będzie przebierał w środkach by odzyskać skradziony skarb.

Ogromna krokodyla łódź z klocków LEGO kłapiąc ogromną szczęką ruszyła w pościg za dwoma, małymi skuterami. Odpalane jedna po drugiej rakiety powodują niewyobrażalne straty w okolicznej faunie i florze. Jednak Cragger nie zwraca na to uwagi. Za wszelką cenę chce dorwać skradzione CHI.

Wezwany kruczy sprzymierzeniec próbuje dorwać uciekinierów z powietrza, a z boków zachodzą ich ukryte dotąd łodzie patrolowe.

Ta sytuacja chyba nie skończy się dobrze dla złodziejaszków.

Sprawdź jak potoczyły się losy pościgu. W sklepie Bricktoys.pl i Worldtoys.pl znajdziesz zestawy klocków LEGO CHIMA i na własne ręce przekonasz się o mocy łodzi Craggera.

609 elementów to nie w kij dmuchał.

Numery seryjne: 

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższy tekst to ma na celu jedynie ochronę naszej strony przed botami. Przepraszamy za utrudnienia.
4 + 9 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2800) w drupal_send_headers() (linia 1499 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.