Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

Czerwony Diabeł

W ramach eksperymentów z silnikami i mechaniką LEGO, powstało jeździdło, które całkiem fajnie radzi sobie na płaskim terenie. Samochodzik jest zmotoryzowany za pomocą elementów PF (Power functions). Proste podwozie, jest dość sztywne - nic nie zgrzyta i się nie rusza. Do jego zbudowania posłużył silnik M (z braku serwa), służący do skrętu oraz L, który daje (przynajmniej teoretycznie) zabójczą szybkość 380 rpm (obrotów na minutę). Samochodzik wzbogaciłem o prosty system autocentrowania. Oczywiście jest zdalnie sterowany, więc można go obsługiwać "z kanapy" ;-). Jako dodatkowy bajer, dołożyłem mu otwierane drzwi widoczne na zdjęciu piątym (zdjęta karoseria) oraz szóstym. Battery box jest łatwo zdejmowalny, co jest przydatne do szybkiej wymiany baterii oraz łatwo "uruchamialny" - dostęp do przełącznika nie jest utrudniony zabudową. Spojler stanowi dekorację trochę na wyrost, ale... czego się nie robi dla "lepszego wrażenia".

Dodatkowe zdjęcia: 
Czerwony diabeł - widok z boku
Czerwony diabeł - widok z boku
Czerwony diabeł - podwozie w pełnej krasie
Czerwony diabeł - po zdjęciu maski
Czerwony diabeł - maska
Czerwony diabeł - zapraszamy do środka

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższy tekst to ma na celu jedynie ochronę naszej strony przed botami. Przepraszamy za utrudnienia.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2820) w drupal_send_headers() (linia 1501 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.