Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

Jest MOC

LEGO święta, idą święta. W stajni ryczą już zwierzęta.

Zanim tajemnicze paczki pojawią się pod drzewkiem, warto sprawić sobie dodatkowy prezent, który pomoże przetrwać okres przedświąteczny. Całkiem dobrym wyborem wydaje się być kalendarz adwentowy z klockami LEGO w roli głównej. Żeby było nam przyjemniej, zestaw nawiązuje do tematu Gwiezdnych Wojen.

W pudełku znajdziemy 24 małe prezenty z klocków LEGO, w tym aż dziewięć minifigurek, z których dwie są unikatami dostępnymi tylko w tym zestawie. LEGO bałwan ulepiony z pobielanego R2D2 to widok, którego nie można przegapić.

Zatem wskakujcie na sanie i przy dźwiękach dzwoneczków udajcie się do najbliższego sklepu Worldtoys.pl lub Bricktoys.pl gdzie na pewno dostaniecie ten super zestaw, który wydaje się być wspaniałym prezentem dla każdego miłośnika klocków LEGO bez względu na wiek.

 

Numery seryjne: 

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższy tekst to ma na celu jedynie ochronę naszej strony przed botami. Przepraszamy za utrudnienia.
12 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2800) w drupal_send_headers() (linia 1499 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.