Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

Klocki LEGO dla Rancora

Nie ma ucieczki. Wszędzie klocki LEGO. Jedyny korytarz prowadzi do jamy rancora. Nie pozostaje nic innego jak pobawić się tym zestawem klocków LEGO z serii Star Wars.

Gdy połączymy klocki zgromadzone w tym pudełku z zestawem LEGO Star Wars 9516 - Pałac Jabby - otrzymamy dwupoziomową scenę z zapadnią prowadzącą do jamy rancora.
Trzeba jednak pamiętać, że zestaw z Jabbą został zbanowany na rynku zachodnim za to, że pałac zbyt przypominał muzułmańskie budowle.

Rancor jest duży, rancor jest zły, rancor ma niedomknięte drzwi. Trzeba się zatem śpieszyć, bo patrząc na bielejący kości w rogu jamy, można wyciągnąć szybki wniosek, że na myślenie nie pozostało nam zbyt wiele czasu. Trzeba użyć mocy.

Luke mocą nie dysponuje na tyle dużą, by z rankorem poradzić sobie. Kości użyć musi by wielką paszczę zablokować.

Nieco czasu zagwarantował mu strażnik Gammoreański, który wychylił się zbyt daleko i poleciał głową w dół, wprost w ośliniony pysk potwora.

Nie pozwól Lukowi dokonać rytualnego mordu na rancorze. Poprowadź akcję tak, by żadne zwierze nie ucierpiało. Chociaż ciężko wyczuć, czy trawiony właśnie strażnik nie zalicza się do parzystokopytnych.

Wystarczy tych dywagacji o klockach LEGO. Warto wspomnieć co ten zestaw zawiera.

Do dyspozycji mamy:

  • wielkiego rancora
  • szkielet (siedzi sobie cicho w kąciku)
  • Luke Skywalker
  • strażnik Gammorean
  • i oczywiście opiekun rancora - Malakili

Do tego dochodzi wielka pieczara, którą pieczołowicie możemy ułożyć z klocków LEGO i tak jak wspomniałem na początku, połączyć ją z pałacem Jabby the Hut.

Zatem używajcie mocy do woli i kupcie sobie taki zestaw w sklepie Bricktoys.pl albo Worldtoys.pl bo tam mają najlepsze zestawy klocków LEGO

 

Numery seryjne: 

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższy tekst to ma na celu jedynie ochronę naszej strony przed botami. Przepraszamy za utrudnienia.
11 + 5 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2800) w drupal_send_headers() (linia 1501 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.