Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

Klocki LEGO w kosmosie

Dzisiaj jest bardzo ważny dzień - wtorek. A skoro wtorek, to warto rzucić okiem na kosmiczny zestaw klocków LEGO Shuttle Adventure (po polsku Prom Kosmiczny).

Pełny wypas i masa radości. Ten model to dopiero wielka rakiera! (razem z promem).
Jest co składać i wysyłać w kosmos.

Klocki lego w ilości 1230 elemntów plus 2 kilogramy masy własnej nadaje się nie tylko do układania, ale i do trenowania masy mięśniowej u tych nieco młodszych.

Gdy ustawimy model pionowo, to osiągniemy niebagatelną wysokość blisko pół metra nad poziom stołu (jeżeli bawimy się na stole rzecz jasna).

Kosmiczny prom z klocków LEGO jest gotowy do końcowego odliczania. Można go oczywiście odłączyć od rakiety nośnej i samemu robić za napęd wynosząć go siłą własnych ramion na orbitę okołoziemską. Od tego jest już tylko krok do umieszczenia satelity.
Można też polecieć dalej i po wylądowaniu na pobliskiej planecie uskutecznić sobie wycieczkę krajoznawczą za sterami kosmicznego łazika w towarzystwie trzech minifigurek.

Jednak by tego dokonać trzeba być minifigurką z klocków LEGO, albo po prostu kupić sobie taki zestaw w sklepie Bricktoys.pl lub Worldtoys.pl

Zatem stańmy się klockami LEGO i lećmy w kosmos.

Numery seryjne: 

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższy tekst to ma na celu jedynie ochronę naszej strony przed botami. Przepraszamy za utrudnienia.
9 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2800) w drupal_send_headers() (linia 1501 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.