Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

LEGO Gra - Meteor Strike

LEGO gra meteor strikePowróćmy na chwilę ponownie w klimaty kosmiczne, aby zasmakować gry LEGO - Meteor Strike. Wydawałoby się, że nie jest łatwo stworzyć gry, która łączyłaby w sobie losowość rozgrywki, konieczność wykazania się umiejętnościami taktycznymi oraz zręcznością.

W tym wypadku się to udało. Firma LEGO stworzyła bowiem bardzo ciekawą kombinację w grze "Meteor Strike", która cały czas wymaga skupienia i planowania kolejnych ruchów.

Po rozpakowaniu pudełka, planszę należy oczywiście złożyć zgodnie z instrukcją z klocków LEGO. Poza elementami stałymi, w tym wypadku pochylonej pod kątem planszy, mamy również elementy, które w miarę rozgrywki będziemy na niej umieszczać (bądź zdejmować) oraz meteoryty... które należy złapać. Oczywiście, ten kto złapie ich pierwszy określoną ilość - wygrywa.

Gra polega na rzucaniu na przemian kostką i w zależności od dostępnych działań - "wypuszczaniu" kolejnego meteorytu, z jednej z trzech "przegród" na górze planszy, umieszczeniu na planszy "własnej sondy", przesunięcia lub obrócenia jednego z obrotowych satelitów lub zestrzelenia sondy przeciwnika.

Zasady i plansza, skonstruowane są tak, że każdy ruch ma znaczenie a nawet sposób w jaki rozmieścimy satelity.

Gra przeznaczona jest dla dwóch osób (nominalnie w wieku powyżej 7 lat) i gwarantuje dużo fajnej zabawy w naprawdę kosmiczno - bilardowych klimatach.

Gra LEGO jest dostępna w sklepach: World Toys i Brick Toys.

Słowa kluczowe: 
Numery seryjne: 

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższy tekst to ma na celu jedynie ochronę naszej strony przed botami. Przepraszamy za utrudnienia.
1 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2800) w drupal_send_headers() (linia 1501 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.