Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

LEGO Hayabusa - projekt z CUUSOO

Drugiego Marca 2012 trafił do otwartej sprzedaży w Japonii model statku kosmicznego Hayabusa. W sklepie lego.com, będzie można nabyć limtowaną ilość tego zestawu klocków.

Statek kosmiczny Hayabusa (sokół), został wybudowany przez JAXĘ z przeznaczeniem wysłania na małą asteroidę zwaną Itokawa, w celu pobrania próbek. Misja Hayabusy rozpoczęła się w 2003 i zakończyła z sukcesem w 2010 roku.

Oryginalny model Sokoła z klocków LEGO, został zaprezentowany na CUUSOO przez Daisuke Okubo i zebrał 1000 głosów w samej tylko wersji japońskiej serwisu wiosną 2011 roku. Następnie został poprawiony przez projektanta LEGO - Melody Louise Caddick, który stworzył finalną wersję.

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższy tekst to ma na celu jedynie ochronę naszej strony przed botami. Przepraszamy za utrudnienia.
4 + 4 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2800) w drupal_send_headers() (linia 1501 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.