Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

LEGO - minifigures

lego viking minifiguresNiewątpliwie jednym z obiektów pożądania w wypadku zabawek LEGO są figurki. Bez względu na to, czy jest się kolekcjonerem LEGO, czy też ma się z nim stycznośc jedynie okazyjną, system figurek LEGO i ich urok, powoduje że po prostu chce się je mieć - a im więcej, tym fajniejsza zabawa.

Oczywiście zbierając serie tematyczne, zależy nam na posiadaniu figurek z danej konwnencji, niemniej niekiedy miło jest posiadać figurkę LEGO pasującą do naszego ulubinego świata ale... wychodzącą poza utarte ramy.

Być może z powyższych powodów firma LEGO pokusiła się o wyprodukowanie serii "minifigures". Zestawy te są sprzedawane w formule analogicznej do innych "kolekjonerskich zestawów" - w opakowaniu, szczelnie kryjącym zawartość, możemy znaleźć jedną z kilkunastu figurek - można je kolekcjonować zarówno na zasadzie "zbierz je wszystkie" jak i pod kątem własnych preferencji.

Co więcej każda figurka posiada swoje unikalne wartości cech (siłę, kreatywność i szybkość), co pozwala na użycie ich również do prostych gier strategiczno - logicznych.

Seria zapewne cieszy się sporym powodzeniem (niektóre modele są bardzo interesujące), bo obecnie na rynek została wypuszczona już szósta (zresztą bardzo ciekawa) edycja LEGO minifigures.

Serie są nadal dostępne w sprzedaży w dobrych sklepach oferujących klocki LEGO

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższy tekst to ma na celu jedynie ochronę naszej strony przed botami. Przepraszamy za utrudnienia.
4 + 3 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2800) w drupal_send_headers() (linia 1499 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.