Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

LEGO Star Wars - Droid Escape

klocki LEGO Star Wars Droid EscapeCzekając z utęsknieniem na nowe zestawy, zapowiedziane w drugiej połowie tego roku, warto przyjrzeć się niezwykle miłemu kompletowi klocków LEGO z serii Star Wars - Droid Escape. Zestaw ten nawiązuje do chwili, gdy R2-D2 i C-3PO uciekły w kapsule ratunkowej, lądując na Tatooine. W pościg za nimi ruszają oczywiście szturmowcy, z rozkazu Lorda Vadera.

W tym komplecie klocków LEGO otrzymujemy rozkładaną kapsułę ratunkową (choć szkoda, że na dwie części a nie na zawiasach), mały ścigacz, doskonały w warunkach pustynnych oraz cztery figurki - dwa roboty, które przyciągną uwagę każdego fana gwiezdnych wojen - niebieskiego R2-D2 oraz złotego C-3PO i dwóch szturmowców wraz z bronią i niezbędnym ekwipunkiem.

Ten komplet LEGO będzie zdecydowanie pieknym uzupełnieniem każdej kolekcji - zwłaszcza, że legendarne roboty, nie są wbrew pozorom proste do zdobycia.

Zestaw do nabycia w sklepie bricktoys.pl

 

Numery seryjne: 

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższy tekst to ma na celu jedynie ochronę naszej strony przed botami. Przepraszamy za utrudnienia.
5 + 10 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2820) w drupal_send_headers() (linia 1501 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.