Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

LEGO Star Wars - Gwiazda Śmierci

Parę dni temu opisywałam w ramach tekstu o "planetach" w gwiezdnych wojnach miniaturę Gwiazdy Śmierci z Gwiezdnych Wojen. Dziś nadszedł cza na jej "pełnowymiarową wersję" - a jest to jeden z większych i ciekawszych zestawów LEGO (numer 10188).

W pudełku znajdziemy 24 figurki (w tym aż 6 nowych i ekskluzywnych). Wśród nich będą zarówno droidy jak i Dianóg - potwór ze zgniatarki śmieci. Luke Skywalker i Han Solo wspaniale się prezentują w stroju Szturmowca,  do tego Assassin Droid, Interrogation Droid, Death Star Droid oraz dwóch Żołnierzy z elitarnej jednostki Gwiazdy Śmierci (w czarnych uniformach).

W zestawie znajdziemy również Luka Skywalkera, Hana Solo, Obi-Wan Kenobiego, C-3PO, R2-D2, księżniczkę Leię, Chewbaccę, Luke Skywalker jako rycerza Jedi, Darth Vadera, Tarkina, Imperatora Palpatine, dwóch Szturmowców, dwóch gwardzistów Imperatorskich, R2-Q5 oraz Mysiego Droid.

Zestaw odwzorowuje gwiazdę śmierci wraz z wewnętrznymi pomieszczeniami: kontrolnym superlasera z monitorem do namierzania celu, imperialną salą konferencyjną, hangarem na myśliwca TIE z ruchomą wyrzutnią, salą tronową Imperatora, pokojem do konserwacji droidów, aresztem, zgniatarką śmieci etc.

Umożliwia w pełni odegranie scen z uwolnienia księżniczki z celi, a następnie uciecki poprzez sekretny właz do zgniatarki śmieci poniżej. Podobnie pojedynek pomiędzy Lukiem Skywalker'em i Darth Vader'em w sali tronowej Imperatora może być oddany we wszelkich szczegółach.

Gwiazda śmierci po złożeniu mierzy 41cm wysokości i 42cm szerokości, zaś myśliwiec imperialny TIE mierzy 9cm szerokości.
  

                 

                    

 

 

zdjęcia pochodzą: http://www.worldtoys.pl/pl/p/LEGO-Star-Wars-10188-Death-Star/166

Numery seryjne: 

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższy tekst to ma na celu jedynie ochronę naszej strony przed botami. Przepraszamy za utrudnienia.
3 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2820) w drupal_send_headers() (linia 1501 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.