Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

LEGO Star Wars - Niszczyciel "Executor"

LEGO Star Wars Niszczyciel ExecutorWczoraj snułem opowieść o piratach i ich okrętach, więc dziś niejako kontynuując temat okrętów, tyle że kosmicznych przedstawię pokrótce "Executora" - Flagowy okręt floty Imperium z "Gwiezdnych Wojen". To z niego Lord Darth Vader dowodził zarówno podczas bitwy o Hoth jak i o Endor.

Klasyczny, nawiązujący do klingi sztyletu kształt Executora był jednym z największych i najsilniejszych okrętów w galaktyce. Tak też się jawi wśród zestawów LEGO - jako jeden z największych i co tu dożo mówić, najdroższych... 3000 części, ponad metr długości i 3.5 kilogramów wagi - w klockach. To naprawdę fantastyczny komplet.

W zestawie LEGO otrzymujemy dodatkowo figurkę Dartha Vadera, Admirała Pietta, Dengara, Bosska i IG-88.

Ponieważ jest to ewidentnie zestaw kolekcjonerski - tak dla fanów LEGO jak i Gwiezdnych Wojen, w komplecie jest również tabliczka z opisem oraz odpowiednia podstawka do prezentacji. Część centralna modelu jest zdejmowalna, dzięki czemu mamy dostęp do pomieszczeń centrum sterowania. W sumie jedyną wadą tego modelu jest w istocie cena.

Oczywiście zestaw LEGO z serii Star Wars - Niszczyciel "Executor", jest dostępny w sklepach: World Toys i Brick Toys.

Numery seryjne: 

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższy tekst to ma na celu jedynie ochronę naszej strony przed botami. Przepraszamy za utrudnienia.
7 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2800) w drupal_send_headers() (linia 1499 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.