Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

Lotnicze klocki LEGO

Dzisiaj trochę bardziej poważnie.
Zestaw klocków LEGO Lotnicze Przygody jak sama nawzwa wskazuje, pozwala nam złożyć coś, co lata.  Znaczy się awionetkę, helikopter i ponton. 

Ktoś może powiedzieć, że ponton nie lata. Jak nie lata, jak sam widziałem na filmie z serii Indiana Jones. Może było to spadanie do celu, ale dość długo utrzymywał się w powietrzu. Mi to wystarczy.
Zresztą w końcu są to klocki LEGO i nic nie powstrzyma nas przed latającym pontonem czy inną łódką.

Samolot jest detalicznie i szczegółowo zbudowany, ma sporo ruchomych części, przeszkolny kokpit i ośmio cylindrowy silnik, który napędza trójpłatowe śmigło. Można sobie nawet otworzyć maskę i samemu przekonać się jak fajnie wyglądają klocki LEGO od środka.

Helikopter też prezentuje się bardzo zacnie. Wiele klocków LEGO zostało użytych by wiernie odzwierciedlić miejsca dla pilota. Kółka, wirniki, otwierane elementy - to naprawdę wygląda świetnie.

Motorówka do powolnych nie należy bo ma mocny silnik zamontowany w odpowiednim miejscu. Śruba oczywiście jest ruchoma, a całość zapewne da się nawet zwodować.

Ale by to sprawdzić wpierw trzeba udać się do sklepów Bricktoys.pl albo Worldtoys.pl i kupić sobie taki fajny zestaw klocków LEGO z serii CREATOR.

Motorówa ma około 23 cm długości, helikopter około 34, a samolot posiada blisko 40 centymetrową rozpiętość skrzydeł. Jest się czym bawić.

Numery seryjne: 

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższy tekst to ma na celu jedynie ochronę naszej strony przed botami. Przepraszamy za utrudnienia.
3 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2800) w drupal_send_headers() (linia 1501 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.