Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

Mały moskitoid

W imieniu rady starszych Moskitoidów zostałeś wybrany jako przedstawiciel naszej cywilizacji, którego zadaniem będzie zawładnięcie sąsiednią galaktyką. Swoją misję rozpoczniesz od przejęcia kontroli nad tak zwaną Ziemią. Jako specjalne wyposażenie otrzymasz mini skuter i pistolet. Amunicję i paliwo musisz zdobyć we własnym zakresie. Odmaszerować.

Mały Moskitoid początkowo był przerażony, ale potem przypomniał sobie, że to przecież świat klocków LEGO gdzie wszystko może się zdarzyć.
Uzbrojony w tę maksymę życiową przystąpił do inwazji.

Podobną filozofię wyznawał lider zespołu obrony Ziemi z oddziału Niebieskich, dlatego czujnie rozglądał się w poszukiwaniu potencjalnego niebezpieczeństwa patrolując okolice księżyca. Kompletnie nie był zaskoczony widząc zbliżający się mini skuter z wrażym insektoidem na pokładzie. Nie marnując ani sekundy otworzył ogień ze wszystkich dział i odpalił zdanie sterowane, samonaprowadzające rakiety. 

Moskitoid na swym miniskuterku z klocków LEGO nawet nie zdążył zauważyć zmasowanego ataku. W ten oto heroiczny sposób Ziemia odparła kolejną inwazję z kosmosu.

To tylko jeden z możliwych scenariuszy. Od Ciebie władco klocków LEGO zależy, jak potoczyły się losy młodego Moskitoida.
W końcu to świat klocków LEGO.

W Bricktoys.pl i Worldtoys.pl można spotkać obu bohaterów dzisiejszej opowieści. Do boju zatem.
 

Numery seryjne: 

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższy tekst to ma na celu jedynie ochronę naszej strony przed botami. Przepraszamy za utrudnienia.
3 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2800) w drupal_send_headers() (linia 1499 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.