Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

Pływające klocki LEGO

Jest Iron Man - jest zabawa, a jeżeli dołożymy do tego War Machine i klocki LEGO składające się na łódź motorową, to następuje spełnienie niektórych marzeń z dzieciństwa.

Dużo pisać nie trzeba. Mamy złego bohatera i dwóch pozytywnych. Ci pozytywni latają dookoła złego i próbują go powstrzymać (dokładnie nie wiadomo przed czym). Niestety nie znam postaci Kiliana i nie wiem jakimi mocami dysponuje, ale sam fakt, że Iron Man potrzebował wsparcia sugeruje, że jest to nie lada przeciwnik.

Bohaterowie latają sobie i strzelają, a prawdziwe cudo warte uwagi stoi zacumowane w porcie.
Wspaniały, wodny ścigacz Kiliana wyposażony jest w ukryty schowek i specjalne, podwójne wyrzutnie rakiet. Do tego ma gustowny, zielony kolorek i wybuchową boję, którą można wyrzucić za burtę w celu uzyskania mocarnych efektów pirotechnicznych. Wszystko oczywiście wykonane w technologii wykorzystującej najnowsze osiągnięcia klocków LEGO.

No i wszystko jasne. Doczytałem kim jest ten cały Aldrich Kilian i przestałem się dziwić, że bohaterowie podchodzą do niego jak pies do jeża.

Jest się czego bać. Ale i tak żaden czarny charakter nie popsuje nam zabawy klockami LEGO. Trzeba je tylko kupić, a najlepiej zrobić to w sklepach Bricktoys.pl lub Worldtoys.pl
Może dowiecie się wtedy kto zacz ten cały Kilian.
 

Numery seryjne: 

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższy tekst to ma na celu jedynie ochronę naszej strony przed botami. Przepraszamy za utrudnienia.
1 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2807) w drupal_send_headers() (linia 1501 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.