Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

Plansza w LEGO Battle of Hoth

Gra planszowa, jak sama nazwa wskazuje nie może się obejść bez planszy - a ta w wypadku gry LEGO Battle of Hoth jest zbudowana z klocków LEGO. Implikacje tego sposobu tworzenia planszy są łatwe do przewidzenia - można ją nie tylko złożyć do małych wymiarów, lecz również w prosty sposób zmodyfikować. W instrukcji poza planszą podstawową, otrzymujemy dodatkowo dwie plansze alternatywne, a ponieważ nie ma problemu z ich rozwijaniem, na dobrą sprawę tylko ilość klocków i nasza fantazja ogranicza pole bitwy na jakiej będziemy rozgrywać nasze potyczki.
 
Na uwagę szczególną zasługują szare okrągłe pola (ilustracja po prawej stronie przedstawia jedno z nich). Jest to nasza baza, na której wystawiamy jednostki początkowe (odpowiednio dla strony imperium i rebelii). Jedno z pól bazy, oznaczone symbolem strony służy jako punkt startowy dodatkowych jednostek, jeśli przyjmiemy możliwość nadciągnięcia posiłków dla naszej armii.
 
Posiadaczy gry gorąco zachęcam do eksperymentowania z wyglądem i konstrukcją plansz - już same plansze alternatywne pozwalają na zastosowanie różnych taktyk prowadzenia bitwy, a tych, którzy jeszcze gry nie posiadają, zapraszamy do sklepów sieci worldtoys.pl
Numery seryjne: 
Dodatkowe zdjęcia: 
gra LEGO Battle of Hoth - plansza podstawowa
gra LEGO Battle of Hoth - plansza alternatywna
gra LEGO Battle of Hoth - plansza alternatywna

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższy tekst to ma na celu jedynie ochronę naszej strony przed botami. Przepraszamy za utrudnienia.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2800) w drupal_send_headers() (linia 1501 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.