Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

Przygody Maxa Powersa - film LEGO

klocki LEGO dvd Max PowersDziś już nie dziwią nikogo filmy z użyciem minifigurek i klocków LEGO. Bawią zarówno starszych jak i młodszych fanów. Jednym z nich (i pierwszym wydanym na DVD) są "Przygody Maxa Powersa" (The Adventures of Clutch Powers). Filmowa komedia przygodowa (z elementami romansu a nawet filmów kostiumowych), nawiązująca do wątków szpiegowskich i... z powodzeniem łącząca ze sobą kilka światów.

Film zaczyna się sceną, w któej tytułowy bohater "wwierca się" - dosłownie, do podziemnej jaskini w celu zdobycia kryształu mocy. Mamy przyjemność poznać wtedy skalniaki oraz sprzęt z serii "Power Miners". Następnie Max (Clutch) wraca do miasta ("Lego City"), ze zdobytym kryształem i tam w centrali LEGO otrzymuje kolejne zadanie oraz.... towarzystwo, równie jak on ceniących indywidualizm i własne metody działania, agentów. Sam Max przypomina bardzo, sposobem działania oraz ubrankiem Indiana Jonesa

Ich zadaniem jest sprawdzenie co stało się w więzieniu umieszczonym na odległej planecie - dzięki czemu do "gry" wchodzą kolejne serie klocków LEGO - "Space Police" oraz podsystem LEGO City: "Kosmos". Okazuje się, że jednym z groźnych przestępców, którzy uciekli jest zły czarownik, który wrócił do swego macierzystego świata aby przejąć nad nim kontrolę. W ten sprytny sposób dołączono do kompletu serie Castle oraz Kingdoms a zważywszy na to, iż głównymi siłami zbrojnymi czarownika są szkielety, śmiało można przypuścić iż był on również pierwowzorem dla Lorda Garmaddona z pierwszej serii  NinjaGo.

Film bawi, uczy (w tym i zalet współpracy) i jest świetną rozrywką dla całej rodziny. Jednocześnie pokazuje dzieciom, że zestawy można łączyć i przeplatać ze sobą tworząc nowe historie. Wielokrotne przebudowywanie różnych konstrukcji z klocków LEGO przez bohaterów filmu skutecznie otwiera drzwi kreatywności, która przy obecnych założeniach zestawów "kolekcjonerskich" nieco cierpi. Szczerze polecam tę produkcję dla wszystkich od lat... powiedzmy 4 do 100.

Słowa kluczowe: 

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższy tekst to ma na celu jedynie ochronę naszej strony przed botami. Przepraszamy za utrudnienia.
5 + 9 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2800) w drupal_send_headers() (linia 1499 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.