Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

Robaczki

Zerknąłem sobie dzisiaj w nowości w klockach LEGO. Mój wzrok przyciągnęła kosmiczna ważka atakująca pojaz bojowy. 

Pomarańczowa drużyna kosmicznych obrońców siedząc za sterami pojazdu o wdzięcznej nazwie Obliterator Bug, odpiera raz za razem ataki kosmicznych robaków.
Sami jednak nie dadzą rady. Potrzebują pomocy kogoś silnego, kto pomoże rozłączyć pojazd i stworzyć dwie, niezależne maszyny.
Jeżeli rozłączenie nie nastąpi na czas, to cała drużyna Galaxy Squad wyląduje w robaczych kokonach. Nie można pozwolić by bohaterowie świata klocków LEGO skończyli tak miernie.

Do boju zatem.

W zestawie klocków LEGo znajdziemy figurki Galaxy Squad, czyli Jacka Fireblade, Ashlee Starstrider i Sidekick Robot.
Po stronie obcych występuje drapieżny moskitoid (domniemana ważka) z pakietem broni w skład których wchodzą trzy miotacze i pistolet soniczny.

Obliteratora można podzielić na dwa pojazdy: opancerzony Rover i szybki statek ataku, który ma ruchomi i otwirany kokpit oraz jest wyposażony w pociski sprężynowe (że o pistoletach laserowych nie wspomnę).

Jest czym i o co walczyć. Przygoda zaczyna się w Bricktoys.pl albo Worldtoys.pl. Bywajcie tam a chyżo i kupujcie klocki LEGO ku radości swojej i swoich bliskich.

Numery seryjne: 

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższy tekst to ma na celu jedynie ochronę naszej strony przed botami. Przepraszamy za utrudnienia.
8 + 3 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2800) w drupal_send_headers() (linia 1501 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.