Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

Wejście Smoka

Deska nie może oddać - powiedział w jednym z filmów sławny Bruce Lee. Nie zdawał sobie jednak sprawy z istnienia deseczek z klocków LEGO, które pozostawione samym sobie na podłodze potrafią odcisnąć trwały ślad gdy ktoś na nie nadepnie.

Emma - wielka miłośniczka wschodnich sztuk walki i klocków LEGO - udała się niedawno do Bricktoys.pl, gdzie zakupiła zestaw desek treningowych z zamiarem przerobienia ich na drzazgi przy okazji codziennych treningów karate.
Musi ciężko ćwiczyć, by być gotową w dniu wielkiego koncertu, który odbędzie się wkrótce w Heartlake. Emma jest tam zatrudniona jako osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo występujących gwiazd.

Pomóż Emmie by jak najlepiej przygotowała się do nadchodzącego wydarzenia. Nie zapomnij, że samym karate Emma nie żyje. Jest również specjalistką w kendo, a dowodem na to są akcesoria, które ozdabiają ściany jej dojo.

Po katorżniczym treningu wyciszcie swoje organizmy w malutkim cieniu drzewka bonsai popijając świeżą wodę z butelki wykonanej z klocków LEGO.

Zdobycie umiejętności rozłupania deszczułki warto rozpocząć od odwiedzin w sklepie Worldtoys.pl.
Tam może zacząć się wspaniała przygoda z zestawami klocków LEGO serii Friends.

Słowa kluczowe: 
Numery seryjne: 

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższy tekst to ma na celu jedynie ochronę naszej strony przed botami. Przepraszamy za utrudnienia.
2 + 8 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2800) w drupal_send_headers() (linia 1501 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.