Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

Wycieczka

Podatki tak wysokie, że nawet wiosna uciekła. Do tego zbliża się apokalipsa zombie. Najwyższy czas zabezpieczyć się na wypadek nieprzewidzianych wydarzeń. 
Dobrze jest rozpocząć od jakiegoś środka transportu. Najlepiej, gdy umożliwi nam on nie tylko przemieszczanie się, ale i będzie nam domem.

Takie rozwiązanie zapewnia zestaw klocków LEGO Samochód Kempingowy. 

Póki co, nie ma co przejmować się globalnym ociepleniem i bandą martwiaków. Warto za to zaprosić przyjaciół (ang. Friends) na wycieczkę za miasto.
Samochód jest spory, więc bez problemu pomieści zapasy jedzenia, przenośny stolik, duży grill, a nawet znajdzie się miejsce na kilka rowerów z klocków LEGO i deske sufringową.
Co nie wejdzie bezpośrednio do auta, zostanie zapakowane do przyczepki, która jest dołączona jako wyposażenie standardowe kampera.

Do kompletu brakuje tylko miłego towarzystwa, które na pewno zapewnią nam Olivia i Nicole - dwie minifigurki z klocków LEGO. Zawsze uśmiechnięte, miłe i sympatyczne. 
Obie potrafią gotować, są wysportowane i gotowe na przygody, które na pewno czekają nas podczas tej spontanicznej wycieczki.

Kto by nie chciał odpoczywać w tak miłym towarzystwie. Wszystko jest na wyciągnięcie ręki.
Trzeba tylko sięgnąć do zasobów sklepów Bricktoys.pl albo Worldtoys.pl. Oba sklepy pełne są LEGO Przyjaciół i niespodzianek z nimi związanymi.

W drogę zatem.

Numery seryjne: 

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższy tekst to ma na celu jedynie ochronę naszej strony przed botami. Przepraszamy za utrudnienia.
1 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2800) w drupal_send_headers() (linia 1501 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.