Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

Batman

LEGO Super Heroes - Trująca piękność w jaskini

LEGO 6860 Batcave, Super HeroesKtóregoś pięknego wieczoru, Batman wrócił do swojej siedziby, w towarzystwie pięknej kobiety... i tak mogłaby się potoczyć opowieść o niezwykłym romansie, gdyby nie to, że jak w ruskim filmie...

LEGO Super Heroes - Bitwa nad Gotham City, czyli Helikopter w ogniu

Świat postaci z DC Universe jest pełen wartkiej akcji, zmagań dobra ze złem i oczywiście wspaniałych gadgetów i pojazdów, którymi poruszają się nasi bohaterowie (zwłaszcza Ci, którzy swe umiejętności opierają na sprzęcie a nie supermocach).

Nananana Batman

Pamiętaj! Zawsze bądź sobą. Chyba, że możesz być Batmanem. W takim przypadku lepiej być Batmanem.

W swym specjalnym, nowym kostiumie z niezniszczalnych klocków Lego, Batman rusza do boju z całym złem tego świata. Na razie ogranicza się do Gotham City, ale kto wie, może kiedyś rozgoni polskich bandziorów.

Wyposażony w dwa LEGO miecze jest teraz jeszcze bardziej skuteczny, a jeżeli połączy oba ostrza, to żaden drań nie uniknie sprawiedliwości Człowieka Nietoperza. 

Kot na motocyklu

Nawet mały zestaw klocków LEGO niesie ze sobą wiele radości. Szczególnie, jeżeli zawiera motocykl, zgrabną figurkę kobiety kota i diament. Na poprawienie humoru wszystkich tych, którym motocykl z klocków LEGO nie wystarcza, w zestawie czai się również Batman.

LEGO - Batman

LEGO jaskinia batmanaSeria LEGO "Super Heroes", o której już pisałam parę dni temu to nie tylko bazujące na systemie "Hero Factory" figurki, lecz również zestawy "standardowej wielkości" klocków.

Prosto z taśmy - LEGO Super Heroes

LEGO Super Heroes to nowiutka kompilacja LEGO Hero Factory z bohaterami komiksu o Batmanie. Ściślej rzecz biorąc połączenie logiki składania poszczególnych kloców (zaczerpnięte właśnie z LEGO Hero FActory) z historią odwzorowywaną w LEGO Batmanie.

W skład obecnej serii wchodzą na razie trzy duże figurki LEGO, przy czym każdą można rozbudować w trojaki sposób, nadając jej inny charakter.

Strony

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2800) w drupal_send_headers() (linia 1499 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.