Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

Castle

Powrót Vikinga

Dziś dla odmiany efekt "kreatywości własnej" - Po długiej podróży pewien wiking wrócił do domu i postanowił uwiecznić to na kamieniu za pomocą run. Wziął więc do ręki młotek, dłuto... i zabrał się za kucie granitu.

Scenka przedstawia tegoż właśnie wikinga przy pracy.

Heroica - gra przygodowa w świecie LEGO

LEGO HeroicaWśród wielu produktów LEGO, niewątpliwie jednym z ciekawszych jest seria gier planszowych, wśród nich natomiast wybija się na prowadzenie, nawiązująca do gier przygodowych i fantasy Heroica.

LEGO Kingdoms

LEGO Kingdoms ZamekDawno dawno temu, za siedmioma górami (z klocków LEGO), za siedmioma lasami LEGO było sobie królestwo w świecie LEGO, którym rządził dobry król. Wszystko było w porządku do dnia, w którym zza ciemnego lasu LEGO nie przybyli źli, Smoczy Rycerze, którzy zaczęli łupić i grabić królestwo.

LEGO gra - Lava Dragon

klocki LEGO gra Lava DragonDawno, dawno temu... Za siedmioma Lasami, za siedmioma górami... był sobie wulkan. A na szczycie tego wulkanu mieszkał smok. Legendy mówiły, że smok nie jest wcale taki straszny na jakiego wygląda i chętnie da się dosiąść odważnemu śmiałkowi, tyle że ten musi najpierw udowodnić swą odwagę, wchodząc na "ognistą górę", pełną zdradliwych rumowisk skalnych, gejzerów i małych kraterów co i raz wybuchających ogniem.

Coś dla młodego historyka - Zamek z turniejem rycerskim

klocki Lego kingdoms - turniej na zamkuCałkiem niedawno na rynku polskim miał premierę zestaw klocków LEGO Kingdom Joust. Olbrzymi zestaw - składający się z 1575 klocków zawiera zamek z sześcioma komnatami, komptelną trybunę królewską wraz z namiotami dla walczących rycerzy oraz 9 figurek i dwa konie. Ogromnie dużo budowy i ogromnie dużo zabawy

Klocki LEGO jako szachy

klocki LEGO szachy castleOto przykład jak spontaniczna zabawa może uczyć logicznego myślenia, strategii i planowania od najmłodszych lat.

Strony

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2800) w drupal_send_headers() (linia 1499 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.