Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

Darth Vader

Kosmiczne klocki LEGO

Nowy miesiąc można zacząć z przytupem.

LEGO Bitwa o Hoth

Rok 2012 zapisze się w annałach LEGO oraz Star Wars jako pamiętny ze względu nie tylko na bardzo udane zestawy z serii, lecz również za sprawą doskonałej gry planszowej LEGO - Battle of Hoth.
 

Gwiazda Pomyślności

Święta minęły, strzelanie z petard też mamy za sobą. Czas na coś naprawdę wartego uwagi czyli ulubione przez nas klocki LEGO.

Mieszkańcy niektórych planet mieli okazję widzieć na firmamencie obiekt, który do złudzenia przypominał osławioną Gwiazdę Śmierci. Jest niewielka możliwość, że obywatele planety Ziemia też będą mogli dołączyć do grupy obserwatorów.

Galaktyczna fura.

Najlepsza bryka w mieście, a w dodatku legendarna i zrobiona z klocków LEGO.

Taką furą można wygrywać bitwy, osłaniać kumpli, podrywać dziewczyny i brać udział w wyścigach. To właśnie dzięki niej została zniszczona Gwiazda Śmierci. Millenium Falcon to maszyna, która na stałe wpisała się w historię kina i świata klocków LEGO.

Duży może więcej

Rozmiar ma znaczenie, a jeżeli ktoś twierdzi inaczej, to znaczy, że nigdy nie miał w ręku potężnego Super Star Destroyer zrobionego oczywiście z klocków LEGO.

Prywatny, flagowy okręt lorda Dartha Vadera, służący mu jako centrum dowodzenia w bitwie o Hoth oraz w bitwie o Endor. Jeden z największych okrętów wojennych w bardzo odległej galaktyce teraz może stanowić osobisty okręt każdego miłośnika klocków LEGO.

LEGO Star Wars - Gwiazda Śmierci

Parę dni temu opisywałam w ramach tekstu o "planetach" w gwiezdnych wojnach miniaturę Gwiazdy Śmierci z Gwiezdnych Wojen. Dziś nadszedł cza na jej "pełnowymiarową wersję" - a jest to jeden z większych i ciekawszych zestawów LEGO (numer 10188).

LEGO Star Wars - Niszczyciel "Executor"

LEGO Star Wars Niszczyciel ExecutorWczoraj snułem opowieść o piratach i ich okrętach, więc dziś niejako kontynuując temat okrętów, tyle że kosmicznych przedstawię pokrótce "Executora" - Flagowy okręt floty Imperium z "Gwiezdnych Wojen". To z niego Lord Darth Vader dowodził zarówno podczas bitwy o Hoth jak i o Endor.

Strony

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2800) w drupal_send_headers() (linia 1501 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.