Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

Friends

Matecznik

Wszyscy słyszeli o Las Vegas czy Las Palmas. Niektórzy nawet widzieli las Kabacki.
Jednak dopiero teraz usłyszycie o Lesie Jelonka z serii LEGO Friends.

Dzięki temu zestawowi można sobie samemu zrobić mały las i osadzić w nim jelonka. Takie wiecie, akwarium, ale bez ścianek.
No i jelonek nie będzie pływał, a biegał.
Reszta się zasadniczo zgadza.

Plażowe klocki LEGO

Plażing, smażing, leżing i klocking LEGO.

Oliwia wie, co dobre i zbudowała sobie łazika z klocków LEGO. Zapakowała najpotrzebniejsze rzeczy i wyruszyła skorzystać z uroków okolicznych plaż.

Koncert

Wkrótce odbędzie się długo zapowiadany koncert Andreii. W miasteczku Heartlake było o tym głośno od tygodni. Wszystkie minifigurki z klocków LEGO było mocno podekscytowane nadchodzącym wydarzeniem.

Wakacje

Lato coraz bliżej. Jedni będą mieli więcej czasu na składanie klocków LEGO, a inni zechcą wyjechać na obozy czy kolonie.
Jednak najlepiej połączyć jedno z drugim, czyli zakupić zestaw Letni obóz jeździecki z serii Lego Friends i zabrać go na wakacje.

To największy zestaw w tej serii, jaki ukazał się do tej pory na rynku klocków LEGO.

Piłka

Ostatnio słucham w mediach, że polscy piłkarze słabo sobie radzą.

Wejście Smoka

Deska nie może oddać - powiedział w jednym z filmów sławny Bruce Lee. Nie zdawał sobie jednak sprawy z istnienia deseczek z klocków LEGO, które pozostawione samym sobie na podłodze potrafią odcisnąć trwały ślad gdy ktoś na nie nadepnie.

Bębny Dudniące

Chciałem dzisiaj pospać dłużej, ale z błogiej drzemki wyrwało mnie szaleńcze dudnienie.
Okazało się, że jedna z sąsiadek o dzwięcznym imieniu Mia postanowiła rozwijać swoje zdolności muznyczno manualne na swoim nowym zestawie perkusyjnym zrobionym oczywiście z klocków LEGO.

Salon

Skoro w serii klocków LEGO Friends głównymi bohaterkami są praktycznie same dziewczyny, to nie mogło zabraknąć salonu piękności.
Gdzieś przecież przyjaciółki z miasteczka Heartlake muszą się spotykać i robić na bóstwa.

Prawie jednorożec

Kto nie lubi małych kucyków? Ponoć najwięksi twardziele potrafią się nimi pasjonować. Szczególnie jeżeli zrobione są z klocków LEGO.

Wycieczka

Podatki tak wysokie, że nawet wiosna uciekła. Do tego zbliża się apokalipsa zombie. Najwyższy czas zabezpieczyć się na wypadek nieprzewidzianych wydarzeń. 
Dobrze jest rozpocząć od jakiegoś środka transportu. Najlepiej, gdy umożliwi nam on nie tylko przemieszczanie się, ale i będzie nam domem.

Takie rozwiązanie zapewnia zestaw klocków LEGO Samochód Kempingowy. 

Strony

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2807) w drupal_send_headers() (linia 1501 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.