Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

kolekcjonowanie

Bryka z kosmosu

Patrz pan na ten lakier, a jakie wykończenia.
Niemiec jak sprzedawał to płakał.

Klocki LEGO w kosmosie

Dzisiaj jest bardzo ważny dzień - wtorek. A skoro wtorek, to warto rzucić okiem na kosmiczny zestaw klocków LEGO Shuttle Adventure (po polsku Prom Kosmiczny).

Pełny wypas i masa radości. Ten model to dopiero wielka rakiera! (razem z promem).
Jest co składać i wysyłać w kosmos.

Seriale nie tylko w TV

Nie tylko seriale mają swoje serie zwane sezonami. Właśnie na haczykach w sklepie Worldtoys.pl zawisły czarne paczuszki z ósmą serią minifigurek.

Jest to o tyle zaskakujące, że wszyscy spodziewali się oficjalnej premiery we wrześniu. Jednak LEGO osłodziło nam końcówkę wakacji i możemy cieszyć się minifigurkami już teraz.

Mało nas

Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę.

Miasto z klocków Lego potrzebuje siły roboczej by kontynuować rozbudowę. Agencja pracy tymczasowej "Minifigures seria 4" oferuje szesnastu doborowych najemników, którzy żadnej pracy się nie boją.

Nie ma tam podziałów rasowych czy klasowych. Mało tego, w ofercie agencji można znaleźć nawet ożywione z klocków LEGO zwłoki.

Nie tylko dla kolekcjonerów - LEGO Collector 2 Edition

Lego Collector ed.2Lektura dla fana, kolekcjonera i przeciętnego "układacza" klocków LEGO. Jest to najobszerniejszy katalog zawierający bardzo szczegółowe opisy wszystkich dotychczas wypuszczonych na rynek zabawek i zestawów kloców LEGO.

LEGO - minifigures

lego viking minifiguresNiewątpliwie jednym z obiektów pożądania w wypadku zabawek LEGO są figurki. Bez względu na to, czy jest się kolekcjonerem LEGO, czy też ma się z nim stycznośc jedynie okazyjną, system figurek LEGO i ich urok, powoduje że po prostu chce się je mieć - a im więcej, tym fajniejsza zabawa.

Strony

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2800) w drupal_send_headers() (linia 1501 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.