Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

Monster Fighters

Posępny karawan

Jeden z kamieni księżycowych trafił w zimne łapska Lorda Wampira. Prawdziwemu nieszczęściu stara się zapobiec przywódca grupy Monster Fighters - Dr. Rodney Rathbone.

Doktor na swym niezawodnym motocyklu ściga potężny karawan, w którym skrył się Wampir. Jednak pojazd prowadzony przez nie znającego strachu martwiaka ciągle mu się wymyka. 

Szalony Naukowiec

Świat potworów nigdy nie przestanie nas zaskakiwać. Jednego dnia natykamy się na wilkołaka w lesie, innym razem na wampira w karawanie. Tymczasem niektóre strachy kryją się w opuszczonych zamczyskach i tam, używając swego szatańskiego geniuszu knują niecne spiski albo powołują do życia kolejne kreatury nocy.

Tak jest i tym razem, jednak dwóch pogromców potworów postara się nie dopuścić do powstania kolejnego koszmaru. 

U HU HA ! Ciuchcia zła.

Zło przybiera różne formy. Tym razem jest to diabolicznie uśmiechnięty pociąg opanowany dodatkowo przez bandę duchów. Mało tego, ta czereda ma w posiadaniu magiczny artefakt zwany kamieniem księżycowym. To już nie są przelewki, albowiem upiorny parowóz nie potrzebuje szyn by mknąć poprzez mrok. Tajemna moc, która nim włada unosi cały tabor w powietrzu.

Zamek Wampira

Słoneczny poniedziałek to dobry dzień, by znaleźć nieco cienia w ponurym zamczysku. Przy okazji warto wygospodarować nieco czasu i rozprawić się z zamieszującym jego mury wampirem.

Zadanie jednak nie będzie należało do łatwych, albowiem na drodze naszych bohaterów stanie obsada zamku w postaci ludzi - nietoperzy i źle nastawionej do świata narzeczonej wampira. 

Potwór z bagien

Walka z potworami trwa. Nieustraszony Frank Rock wyruszył na bagna by pokonać  straszliwego potwora, w którego posiadaniu znajduje się legendarny kamień księżycowy. Musi się śpieszyć, albowiem wampiry tylko czekają by położyć swe zimne paluchy na artefakcie. Gdy im się to uda, doprowadzą do magicznego zaćmienia, a świat ogarnie wieczny mrok.

Czy Frank da radę zdobyć kamień ? Czy jego bagienny ścigacz wytrzyma ? Czy dwa pistolety i wyrzutnie rakiet wystarczą ?

Dorwać Mumię

Upiorna mumia skradła księżycowy kamień. Jeżeli artefakt zostanie dostarczony wampirom, wtedy Ziemię ogarną egipskie ciemności. Na swym strasznym rydwanie zaprzęgniętym w widmowego konia, mumia gna wśród nocy na złamanie karku, albowiem wie, że na jej tropie jest sławna łowczyni potworów.

Gdzie jest wilkołak ?

Przebiegły, kosmaty stwór czai się wśród rozłożystych gałęzi starego drzewa. Poniżej, między korzeniami spoczywa ukryty kamień księżycowy.

Sławny poszukiwacz skarbów Quinton Steel zapuścił się w mroki puszczy wyłacznie w celu odnalezienia starożytnego artefaktu. Nie spodziewał się jednak, że wkrótce będzie musiał stawić czoło straszliwemu wilkołakowi.

Strony

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2807) w drupal_send_headers() (linia 1501 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.