Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

Ninjago

Fangdam style

Kubek kawy i klocki LEGO to świetny początek dnia.

Jakieś poruszenie zaobserwowałem ostatnio wśród  Lego NinjaGo. Wojownicy szaleją swoimi maszynami z klocków LEGO po ulicach zabierając sobie nawzajem jakieś magiczne utensylia.

NinjaGo pod blokiem

Część ludzi zaczyna dzien od kawy. Ja swój poranek rozpocząłem od klocków LEGO. To poprawia humor i dobrze nastraja na resztę dnia.

Dzisiaj przed moim blokiem może nie walczyli magowie, ale za to pojawił się pewien tajemniczy jegomość. Wyglądał jak ninja z klocków LEGO i właściwie tym właśnie był.

Zostań Ninja

Świat klocków LEGO skrywa wiele ciekawostek.

Ponoć czarny to najlepszy kolor dla zabójców. Otóż okazuje się, że bynajmniej. Kolor ciemno czerwony lepiej zlewa się z otoczeniem i łatwiej oszukać oko potencjalnego przeciwnika, przemykając się na skraju cienia.

LEGO Ninjago

LEGO NinjagoSeria LEGO Ninjago to nie tylko klocki - to przede wszystkim gra i to zarówno zręcznościowa, oparta na starej jak świat, lecz nadal aktualnej zabawie w wirujące bączki jak i taktyczna - albowiem wygrana zależy również od posiadanych kart, modyfikujących środowisko i możliwosci kręcących się wirujących spinjitsu.

NINJAGO - tym razem nie o klockach a o filmie słówko

Od niespełna dwóch tygodni dostępny jest w Polsce czteroodcinkowy film wydany przez LEGO, dotyczący promocji serii klocków LEGO NINJAGO. DVD wyszło pod tajemnicznym tytułem Rok Węży i przedstawia przygody w świecie wojowników LEGO NINJAGO. Film promuje nową serię klocków LEGO NINJAGO. Juz w 2012 roku mają pojawić sie pierwsze zestawy, w których będzie więcej pojazdów takich jak: czołgi, motocykle czy helikoptery i samoloty. To nie koniec nowości:  - pojawi się zielony wojownik Ninja.

klocki LEGO - seria Ninjago Motocykl Kaia

Świat Ninjago ewoluuje. Zdawałoby się, że wybór "ninja" ograniczy go do granic para-fantasy z nutami dalekiego wschodu, a tym czasem kierunek, w którym podąża wydaje się coraz bliższy "amerykańskiemu ninja".

Klocki Lego - Ninjago świątynia Venomari

klocki LEGO ninjago świątynia VenomariDziś chciałem zaprezentować mały zestaw klocków LEGO z serii Ninjago - świątynia Venomari.

Strony

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2807) w drupal_send_headers() (linia 1501 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.