Dla Użytkownika

Jesteś tutaj

Władca pierścieni

Biały Warg

Biały warg, biały warg dla dziewczyny. Ale nie tym razem.

Obecnie wraz ze swoim właścicielem jest zajęty zrywaniem dojrzałych krasnoludów z drzewa.

Wsi spokojna

Wszystko ma jakiś początek, a czasami i koniec nienajgorszy. Zestaw "Gandalf arrives" rozpoczyna epicką sagę o miłości, nienawiści, walecznych hobbitach i fajkowym zielu.

Wichrowe wzgórza

Miał być spokojny piknik pod wiszącą skałą, a skończyło się jak zwykle. Upiory, płomienie, szczęk oręża oraz bulgoczący kociołek ze strawą.

Szable w dłoń !

Zabawa się skończyła i czas chwycić za broń. Gimli, Legolas, Aragorn i Pippin muszą stawić czoła obmierzłym orkom z kopalni Moria. Nie będzie łatwo, gdyż stwory prowadzą olbrzymiego, jaskiniowego trolla.

Sprawa wydawała się prosta do momentu, gdy Pippin cisnął wiadrem w głąb szybu, co zaalarmowało nieprzebrane zastępy mieszkańców kopalni. Dodatkowo Drużyna Pierścienia nie jest w komplecie, więc walczący będą się musieli mocno napocić by wyjść cało z opresji.

Orczy zwiad

Wieża strażnicza została zaatakowana przez orkowych harcowników. Sytuacja jest krytyczna, albowiem po cięciach budżetowych obsada wieży została znacznie uszczuplona. Co prawda orków nie jest zbyt wielu, ale pozostawiony samotnie strażnik i tak zwija się jak w ukropie odpierając kolejne ataki.

Walna bitwa

 

Kuj żelazo

Bitwa o Helmowy Jar coraz bliżej. Saruman przygotowuje armię Uruk-hai, która pod jego przywództwem ma zmiażdżyć wszystkich przeciwników, lecz gołymi łapami ciężko wygrywa się bitwy. Tedy gobliny zapędzone do ciężkiej pracy po godzinach przygotowują oręż, który będzie użyty do podboju Śródziemia.

Zdrajca Saruman i jego zaufany pomocnik Lurtz, osobiście doglądają postępów w pracach przygotowawczych. Kuźnia pracuje pełną parą produkując miecze, tarcze i inne ostre przedmioty.

Przepis na pająka

Naukowcy straszą nas ostatnio tym, że okoliczne pająki zaczęły się rozmnażać ze zdwojoną siłą.

Nie ma się jednak czego obawiać, bo znany jest przepis na pozbycie się nawet tak gargantuicznego potwora, jakim jest Szeloba.

LEGO Władca pierścieni i nowe Friends już w sprzedaży

klocki LEGO Lord of the RingsOd dnia dzisiejszego, dostępne w sprzedaży w sklepach sieci Worldtoys są zestawy "Lord of the Rings" oraz Friends. Będzie to niewątpliwie doskonały prezent na zakończenie roku... oczywiście za dobre świadectwo nauki ;-)

Z serii Władcy pierścieni kupić można:

Władca pierścieni w LEGO

LEGO Lord of the RingsJuż od jakiegoś czasu LEGO podąża za kinematografią, tworząc serie tematyczne. Tym razem LEGO we współpracy z Warner BROS przygotowało nie lada gratkę dla wielbicieli trylogii "Władcy Pierscieni" oraz "Hobbita".

Strony

LEGO®is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Subtheme by Hieroglif Błąd | Klocki LEGO na wesoło

Błąd

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szerszen/moje_www/netla/includes/common.inc:2807) w drupal_send_headers() (linia 1501 z /home/szerszen/moje_www/netla/includes/bootstrap.inc).
  • ParseError: syntax error, unexpected '*', expecting end of file w theme_render_template() (linia 13 z /home/szerszen/moje_www/netla/sites/klocki.netla.pl/themes/legoanalytic/comment.tpl.php).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.